O nás

Ahoj, jmenujeme se Gautami a Baladev a jsme zakladateli Bhaktiku. Bhaktik se zaobírá výrobou a distribucí jedinečných, ručně vyrobených produktů.

Delší čas se věnujeme józe a meditaci, což nás inspirovalo k vytvoření meditačních polštářků Bhaktik, sedacích polštářů v japonském stylu naplněných pohankovými slupkami a terapeutických polštářků pro jógu a relaxaci. Jsou vyrobeny ručně na Moravě.

Naše cesty do Asie nás spojily s malými komunitami a my vám přinášíme jejich krásné, ručně vyrobené, jedinečné dárky, jako jsou Tibetské zpívající mísy, vonné tyčinky, přikrývky a šály, japamaly a jiné jógové šperky.

Produkty podporují komunity ve kterých jsou vyrobeny v etickém způsobu.

Naše cesta začala v 2013 v Kanadě, kde sme podnikali pod jménem Pure Himalaya Distribution, táto firma pořád úspěšně funguje v Kanadě. V 2019 jsme se rozhodli vrátit spět do naší rodné země a tu jsme založili firmu Bhaktik.

Bhaktik pochází ze slova Bhakti, což znamená láska a oddanost k Stvořiteli a jeho dílu, respekt a úctu ke všem živým tvorům i celé přírodě. Cestou bhakti jógy může jít každý bez rozdílu, ať mladý či starý, ať chudý nebo bohatý; nezáleží na národnosti ani na vyznání. Bhakti jóga nás vede k cíli jistě a bez oklik.

Bhaktik spolupracuje s maloobchody jako jsou dárkové, metafyzické a esoterické obchody, obchody se zdravou výživou, knihkupectví, jógová studia a další.

Pokud byste s námi chtěli spolupracovat, kontaktujte nás. Budeme se snažit, abychom Vám sloužili k vaší spokojenosti.

Namaste,

Gautami & Baladev

Vyberte si měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro