O nás

Ahoj, jmenujeme se Gautami a Baladev a jsme zakladateli Bhaktiku. Bhaktik se zabývá výrobou a distribucí jedinečných, ručně vyrobených produktů.

Delší čas se věnujeme  józe, meditaci a sportu, což nás motivovalo k vytvoření meditačních polštářků Bhaktik, sedacích polštářů v japonském stylu naplněných pohankovými slupkami a relaxačních polštářků pro jógu a relaxaci. Ruční keramika v boho stylu je inspirována různými jógovými motivy a posvátnou geometrií. 

Naše cesty do Asie nás spojily s malými komunitami v Nepálu a Indii, a my vám přinášíme jejich krásné, ručně vyrobené, jedinečné produkty, jako jsou Tibetské zpívající mísy, vonné tyčinky, himálajské šály a Japamaly. Produkty podporují komunity ve kterých jsou vyrobeny v etickém způsobu.

Naše cesta začala v 2013 v Kanadě, kde sme podnikali pod jménem Pure Himalaya Distribution, táto firma pořád úspěšně funguje v Kanadě. V 2019 jsme se rozhodli vrátit spět do srdce Evropy a tu jsme založili firmu Bhaktik.

Bhaktik pochází ze slova Bhakti, což znamená láska a oddanost k Stvořiteli a jeho dílu, respekt a úctu ke všem živým tvorům i celé přírodě. Cestou bhakti jógy může jít každý bez rozdílu, ať mladý či starý, ať chudý nebo bohatý; nezáleží na národnosti ani na vyznání. Bhakti jóga nás vede k cíli jistě a bez oklik.

Gautami & Baladev

 

Vyberte si měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro